Szkolenia

Opalanie Natryskowe Szkolenie

Studio Kurkowa5 oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu opalania natryskowego. Wszystkie kursy wykonujemy wyłącznie przy współpracy z marką TanExpert / MineTan Polska.

Nasze studio specjalizuje się w zdrowym opalaniu. Jako TanExpert Master prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu opalania natryskowego produktami TanExpert i MineTan. Podczas kursu przekażemy Ci naszą wiedzę oraz niezbędne doświadczenie, a umiejętności praktyczne nabędziesz w trakcie opalania naszych modelek. Poza teorią i praktyką, w ramach szkolenia, możesz liczyć również na ogromną porcję informacji biznesowych oraz know-how jak rozwinąć swój własny salon. Dostarczymy praktycznych instrukcji oraz porad, które pomogą Ci stać się profesjonalistą w naszej branży. My również budowaliśmy nasz biznes od podstaw, dlatego możesz liczyć na nasze doświadczenie. Wszystko to pod egidą wiodącego lidera na rynku, marki TanExpert / MineTan Polska. Program szkoleniowy TanExpert powstał na bazie wieloletnich doświadczeń specjalistów z branży opalania natryskowego. Jeśli jesteś pasjonatką zdrowego opalania oraz lubisz profesjonalne kosmetyki i kontakt z klientem, to nasz kurs opalania natryskowego skierowany jest właśnie do Ciebie.

Bądź ekspertem
w dziedzinie opalania
natryskowego

Dołącz do silnego team’u TanExpert już dziś.

Opalaj najlepszymi kosmetykami na rynku!

Zalety szkolenia z opalania natryskowego

Co daje Ci szkolenie?

Teoria i praktyka

Szkolenia trwają 4h. Składają się z teorii oraz treningu praktycznego.

Certyfikat TanExpert

Kursant otrzymuje certyfikat, umożliwiający podjęcie profesjonalnych działań w dziedzinie opalania natryskowego.

Partner TanExpert Polska

Po zakończeniu kursu z opalania natryskowego i uzyskaniu certyfikatu wydanego przez TanExpert – stajesz się oficjalnym partnerem marki TanExpert / MineTan Polska.

Będąc ekspertem w dziedzinie opalania natryskowego. Jako partner biznesowy zyskujesz możliwość nabywania produktów MineTan na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych (oferta dedykowana dla profesjonalistów), merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy oraz możliwość identyfikowania się z marką. Jako ekspert, z naszej strony otrzymujesz ciągłe wsparcie i doradztwo. Decydując się na szkolenie z zakresu opalania natryskowego w naszym Studio, rozpoczynasz współpracę z liderem na polskim rynku – marką TanExpert Polska, które kosmetyki polecane są przez uznanych Profesjonalistów z branży Beauty.

Kurs opalania natryskowego podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. W pierwszym etapie prowadzamy Cię w najważniejsze informacje dotyczące budowy skóry oraz działania używanych przez nas produktów. Przygotowujemy Cię także do odpowiedniego doboru kosmetyków w zależności od oczekiwań i karnacji klienta.

W części praktycznej szkolenia z opalania natryskowego będziesz mieć okazję pod naszym okiem, samodzielnie opalić dwie modelki. Jeśli stosujesz się do naszych zaleceń to szybko opanujesz tę umiejętność na satysfakcjonującym poziomie. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza jednak sam proces znacznie ułatwia wykorzystywany i polecany przez nas sprzęt do opalania natryskowego marki MineTan. Jego obsługa jest bajecznie prosta i intuicyjna.