wróć do bloga

Czy opalanie natryskowe jest bezpieczne?

Moda na piękną opaleniznę nie zmienia się od lat. Kto z nas nie lubi mieć ciała muśniętego słońcem? Przecież panuje opinia, że złocista skóra jest bardziej atrakcyjna, a ciało wygląda na smuklejsze i bardziej zadbane.

Jak zatem uzyskać piękny brąz i nie stracić przy tym na kondycji skóry? Od jakiegoś czasu na rynku dostępna jest usługa opalania natryskowego, który to zabieg zyskuje coraz więcej zwolenników.

Co stanowi, że staje się ono tak modne? W przeciwieństwie do częstego wystawiania skóry na promieniowanie UV i opalanie na solarium, (które to zabiegi powodują choroby skóry i przedwczesne starzenie), opalanie natryskowe, czyli airbrush tanning, jest w pełni bezpieczną metodą opalania. Mogą z niej korzystać nawet te osoby, którym ze względów zdrowotnych nakazane jest unikać słońca, a także kobiety w ciąży. Po opalaniu natryskowym skóra jest nawilżona, dobrze odżywiona i w przeciwieństwie do samoopalaczy – nie ma nieprzyjemnego zapachu oraz smug. Niewątpliwą zaletą takiej formy opalania jest jej natychmiastowy efekt, gdyż cały zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut, a efekt utrzymuje się do 14 dni.

W naszym studio korzystamy wyłącznie z preparatów renomowanej marki Fake Bake. Zawierają one najlepsze, tylko naturalne składniki brązujące: DHA, Erytrulozę oraz DMI, które w połączeniu tworzą opaleniznę idealnie dostosowaną do naturalnego odcienia skóry.

Ten wpis został opublikowany w News. Dodaj odnośnik ulubionych.