Przedłużanie rzęs

Profesjonalna stylizacja
Piękne rzęsy

Przedłużanie rzęs Szczecin

Przedłużanie rzęs to rewelacyjny zabieg, który doda Twoim oczom blasku.

Efekty zabiegu utrzymują się ponad miesiąc, więc długo będziesz mogła się cieszyć swoimi nowymi, pięknymi rzęsami. Nasz salon znajduje się na Starym Mieście w Szczecinie, przy ul. Kurkowa 5. Serdecznie zapraszamy.


Czym wyróżnia się doczepianie rzęs w naszym salonie?

Jakość i bezpieczeństwo wykonania to jedne z najważniejszych czynników, które decydują o Twoim zadowoleniu. Z tego względu zapewniamy Ci przede wszystkim:

 • indywidualizm – oferujemy dopasowanie długości i typu do klientki,
 • komfort – podczas zabiegu nic nie boli, nie powoduje dyskomfortu,
 • szybkość – precyzyjne i pełne przedłużenie rzęs w czasie około 2-3 godzin,
 • wybór – posiadamy wszystkie długości i rodzaje rzęs w najwyższej jakości,
 • technika – doklejamy nawet do 300 rzęs na oko (metoda 3 do 1),
 • jakość – efekt wydłużonych i pogrubionych włosków utrzymuje się do 6 tygodni!

Przedłużone rzęsy to piękny wygląd i wyjątkowa wygoda. Wychodząc z domu, nie musisz pamiętać o tuszowaniu rzęs lub martwić się rozmazanym makijażem.

Efekt końcowy może być całkowicie naturalny (rzęsy wyglądają jak prawdziwe) lub spektakularny – Ty decydujesz, my rekomendujemy.

Jak wygląda zabieg przedłużania rzęs?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs odbywa się przy użyciu precyzyjnych szczypczyków pozwalających na dokładne odseparowanie każdego włoska. Zabieg jest niezwykle staranny i precyzyjny. Specjalnym klejem mocuje się każdą pojedynczą rzęsę.

Klientka decydująca się na przedłużanie powinna zarezerwować czas nawet do trzech godzin. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na wygodnym fotelu kosmetycznym, nie jest więc – pomimo długości trwania – uciążliwy ani męczący. Wiele Klientek zasypia podczas zabiegu.

Oferta
przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs wersja „Classical Lashes”

Zwana również metodą aplikacji rzęs 1 do 1 – przypomina bardzo dobrze wytuszowane i pogrubione rzęsy naturalne.

Szczególnie polecana kobietom, które chcą zaoszczędzić czas rano na malowaniu rzęs, a jednocześnie oczekują delikatnego, subtelnego i naturalnego efektu. Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się jedną rzęsę sztuczną, co daje niesamowicie naturalny efekt. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji.

W zależności od preferencji klientki w naszym salonie stosujemy przedłużanie zarówno przy użyciu rzęs jedwabnych, jak i z norek. Każdy rodzaj zabiegu cieszy się dużą popularnością, a świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy stuprocentową gwarancję zadowolenia.


Przedłużanie rzęs „Light Volume”

Do jednej naturalnej rzęsy dokleja się 2 lub 3 sztuczne rzęsy, co pozwala otrzymać efekt wyrazistych, gęstych i widocznych rzęs, ale jednocześnie nieprzesadzonych.

Dzięki tej metodzie spojrzenie stanie się zalotne i kokieteryjne. Metoda dla wszystkich kobiet, które chcą zawsze i wszędzie dobrze wyglądać oraz cenią sobie wygodę.

Usunięcie sztucznych rzęs

Zabieg jest absolutnie bezbolesny, a rzęsy naturalne po zdjęciu rzęs sztucznych pozostają w dobrym stanie.

Podczas zabiegu, stylistka nakłada odżywczy olejek, który ma za zadanie wzmocnić rzęsy i nadać im delikatnego blasku. Jeżeli po zdjęciu sztucznych rzęs, wykonuje się zabieg założenia nowych w naszym studio, koszt usunięcia jest wliczony w koszt założenia. Sam proces ściągania zajmuje od 20 do 30 minut.


cennik

Przedłużanie rzęs
w doskonałej cenie

Rzęsy
 • Metoda 1:1 150 zł
 • uzupełnienie 120 zł
 • Metoda 2D 180 zł
 • uzupełnienie 150 zł
 • Metoda 3D 190 zł
 • uzupełnienie 160 zł
 • Metoda 3D-4D 200 zł
 • uzupełnienie 170 zł
 • Ściągniecie rzęs 40 zł

Czy przedłużanie rzęs to coś dla mnie?

Zabieg przedłużania rzęs polecany jest każdej kobiecie, aby nadać oczom i twarzy wyrazisty wygląd. Przedłużone rzęsy to niezwykła wygoda i brak konieczności ich tuszowania. Efekt przedłużania potrafi utrzymywać się nawet do sześciu tygodni.

Jednak aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądzie, należy powtarzać co około cztery tygodnie tzw. uzupełnianie rzęs. Dbamy o stałe klientki, więc jeśli pierwsza aplikacja została wykonana w naszym salonie, oferujemy promocyjne ceny kolejnych zabiegów uzupełniania.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużania rzęs?

Jednak aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądzie, należy powtarzać co około cztery tygodnie tzw. uzupełnianie rzęs. Dbamy o stałe klientki, więc jeśli pierwsza aplikacja została wykonana w naszym salonie, oferujemy promocyjne ceny kolejnych zabiegów uzupełniania.

Jak wygląda pielęgnacja rzęs tuż po zabiegu?

Nie należy przecierać oczu ani używać natłuszczających kosmetyków pielęgnacyjnych w okolicy oka, by nie osłabić działania kleju. Trzeba także uważać przy demakijażu – najlepiej zrezygnować z tłustych preparatów na bazie oleju na rzecz płynu micelarnego.

Jakie są zalety przedłużania rzęs?

Sztuczne rzęsy posiadają wiele zalet. Zaliczamy do nich przede wszystkim piękny wygląd i podkreślenie oczu. Nie uwierzysz, jak zobaczysz się w lustrze tuż po zabiegu!

Wygląd przedłużonych i zagęszczonych rzęs niczym nie różni się od naturalnych i często nawet profesjonaliści mają problem z ich rozpoznaniem. Poza tym są wodoodporne, więc bez problemu można korzystać z kąpieli na basenie czy z sauny. Klientki po zabiegu często rezygnują z tuszowania rzęs, ponieważ oczy są wystarczająco wyraźnie podkreślone a rzęsy gęste i piękne.

Nasze studio

Jesteśmy w centrum Szczecina

Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją skórę zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w centrum Szczecina.