Laminacja

Profesjonalna stylizacja
Piękne brwi i rzęsy

Laminacja brwi Szczecin

Zadbaj o swoje brwi i rzęsy. Oferujemy profesjonalną stylizacja i lifting z wykorzystaniem renomowanych kosmetyków.

Dokładamy najwyższej staranności aby wykonane przez Nas usługi spełniły Twoje oczekiwania. Zapewniamy komfortową, kameralną i przyjemną atmosferę. Nasz salon znajduje się na Starym Mieście w Szczecinie, przy ul. Kurkowa 5. Serdecznie zapraszamy.

Wyglądaj
pięknie

Charakterystyka naszych produktów

Stylizacja
brwi i rzęs

Laminacja brwi i rzęs

Laminowanie brwi Szczecin

Laminowanie brwi to komfortowy i innowacyjny zabieg, który pomoże Ci uporać się z niesfornymi włoskami lub nieregularnym kształtem brwi. Podczas zabiegu włoski poddawane są działaniu kwasu tioglikolowego, co przyczynia się do zmiany kształtu i kierunku wzrostu – w efekcie możesz cieszyć się zadbanymi i odżywionymi brwiami.

Dużym atutem laminowania brwi jest ich dodatkowa regeneracja i wcześniej wspomniane odżywienie – z racji otwartych łusek włoski wymagają szczególnej pielęgnacji. Zalecamy korzystanie z preparatów silnie odżywiających, które składają się głównie z olejków roślinnych i keratyny. Stosując je, zapewnisz sobie nie tylko poprawę kondycji brwi, ale również podkreślisz ich naturalny blask i utrwalisz kształt.

Jeżeli zależy Ci na jeszcze mocniejszym podkreśleniu brwi, zabieg można uzupełnić o barwienie henną i regulację kształtu włoska – wszystko zależy od Twoich oczekiwań.

Laminowanie brwi jest zabiegiem polecanym zarówno dla Pań, jak i Panów.

Dzięki laminowaniu brwi i stosowaniu specjalistycznych preparatów zagwarantujesz sobie:
 • intensywne odżywienie brwi, co sprawi, że włoski staną się elastyczne i miękkie,
 • łatwość w ich układaniu,
 • wizualnie gęstsze i szersze brwi, co estetycznie podkreśli oczy.

Laminowanie rzęs Szczecin

Laminowanie rzęs to zabieg pozwalający uzyskać cudownie, trwale podkręcone rzęsy na okres 4-8 tygodni. Jest idealny dla osób, które nie chcą bądź nie mogą korzystać z syntetycznego przedłużania rzęs.

Laminowanie rzęs to prosty i nieinwazyjny zabieg, który skutecznie je podkręca, a także dodatkowo podkreśla ich wyrazistość. Efekt zabiegu najczęściej utrzymuje się od 4 do 8 tygodni. Jeżeli nie możesz stosować syntetycznego przedłużania rzęs, ani innych sposobów zwiększających ich wyrazistość to laminowanie jest doskonałym sposobem na poprawienie wyglądu i odżywienia rzęs.

Podczas zabiegu rzęsy zostają podkręcone, wydłużone, farbowane, a także odżywiane przy pomocy bogatej w cenne składniki keratyny. Laminowanie rzęs jest niemal jedynym zabiegiem, który jednocześnie odżywia rzęsy i sprawia, że nie musisz martwić się o ich codzienne malowanie. Ponadto możesz pożegnać się ze stosowaniem zalotki, czy też doklejaniem sztucznych rzęs.

Regularne laminowanie rzęs sprawi, że podkreślisz swoją naturalną kobiecą urodę, a także oszczędzisz swój czas i pieniądze!

Jak wygląda zabieg keratynowego liftingu rzęs?

Zabieg keratynowego liftingu rzęs wykonywany jest przy pomocy keratyny, a cała sesja składa się z kilku etapów. Na samym początku należy nanieść preparat w formie kremu na rzęsy – jego zadaniem jest rozchylenie łusek włosków, dzięki czemu substancje aktywne mogą wniknąć do wnętrza. W ten sposób zmienia się również kształt rzęs – otworzone i odżywione włoski przybierają kształt zgrabnego łuku, optycznie powiększając oko.

Następnym etapem jest zastosowanie produktu, który wypełnia włoski, zwiększając ich grubość, a także gęstość. Ostatni krok to naniesienie barwnika – jego kolor dobiera się w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta, a do dyspozycji są aż cztery różne pigmenty. Na sam koniec keratynowego liftingu rzęs zamyka się łuski przy pomocy specjalnej substancji – wykazują działanie przez 24 godziny zabezpieczając włoski.

Efekty zabiegu keratynowego liftingu rzęs

Keratynowy lifting rzęs nie daje tak spektakularnego efekty jak sztuczne przedłużanie rzęs, jednak jest w stanie zwiększyć wyrazistość i odżywić włoski. Po przeprowadzonym zabiegu rzęsy zyskują szczególnie na objętości i optycznej gęstości, co zawdzięczają przede wszystkim keratynie. Widoczne jest również ich podkręcenie oraz uwydatnienie koloru – wprowadzenie barwnika świetnie współgra z błyszczącymi włoskami.

Efekt po keratynowym liftingu rzęs utrzymuje się do 8 tygodni, jednak z racji naturalnego wzrostu nowych rzęs najlepiej wyglądają w pierwszych 4-6 tygodniach.

cennik

Stylizacja brwi i rzęs
w doskonałej cenie

Brwi
 • Perfect Brows (laminacja + koloryzacja + regulacja + odżywienie) 140 zł
 • Natural Brows (laminacja + regulacja + odżywienie) 130 zł
 • Rozjaśnianie brwi z koloryzacją 100 zł
 • Symetria brwi z koloryzacją i odżywieniem 100 zł
 • Symetria brwi z odżywieniem 70 zł
Rzęsy
 • Wow Lashes (lifting + koloryzacja + odżywienie) 140 zł
 • Koloryzacja rzęs + odżywienie 70 zł

Pakiet Eyebrows & Eyelashes(laminacja brwi + lifting rzęs z koloryzacja, regulacja i odżywieniem)

240 zł

Pakiet WOW Lashes & Farbka na brwi(lifting rzęs + symetria brwi z koloryzacja, regulacja, odżywieniem)

200 zł

Depilacja twarzy
 • Brwi 40 zł
 • Wąsik 35 zł
 • Broda 35 zł
 • Policzki 35 zł
 • Cała twarz 80 zł

efekt

Porównaj efekt
przed i po

Laminowanie brwi to obecnie urodowy hit. Efekt jest zdecydowanie delikatniejszy od makijażu permanentnego, dzięki czemu jest on znacznie subtelniejszy. Jeśli marzysz o gęstych i zdrowych brwiach, a jednocześnie zależy Ci na naturalnym efekcie to będziesz zachwycona z laminacji.

Nasze studio

Jesteśmy w centrum Szczecina

Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją skórę zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w centrum Szczecina, na Starym Mieście, przy ul. Kurkowa 5.